Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Uygulamalar / Alışveriş / Lazada – Online Shopping & Deals

Lazada – Online Shopping & Deals

Welcome to the brand new design of the Lazada™ Singapore mobile app! Join over 140 million shoppers on Lazada™ for the best shopping experience on mobile. Download now to discover the best of Lazada™ everyday with:

9.9 Big Discovery Sale – BEST DEALS AT LOWEST PRICES

In search for bargains at the best prices? The 9/9 Shopping Sale highlights irresistible deals, discounts, vouchers and offers on various items from across all categories. Play games, collect vouchers and snatch limited-time deals to get the best shopping experience!

Upto 90% discount on countless products for every side of you in this 9/9 Sale. Enjoy 999 flash sales and vouchers worth up to $999 from top-rated brands and sellers. Shoppers get to enjoy great savings and superb value with our flexi combo deals and group buys. Discover our countless deals now!

DAILY FLASH SALES & VOUCHERS

Save more with exclusive app-only offers at unmissable prices updated everyday

NEW USER BENEFITS

★Get $5 Off for your First 2 Orders

★Get $5 Deals with vouchers

PERSONALISED RECOMMENDATIONS

Enjoy shopping at ease with personalised products, categories and official brands tailored to your interests and lifestyle, delivered right on your doorstep

OFFICIAL STORES DESTINATION

Shop the diverse range of world’s leading brands at your fingertips, including Adidas, Samsung, Nike, United Amour, Tag Heuer, Laneige, Converse, Herschel, SK Jewellery, G Shock, Lego and many more!

CATEGORIES

Our marketplace selection includes digital goods, electronics, TV, fashion, sports, toys, furniture, pet food, makeup, shoes, wheels and more

INTERACT WITH YOUR FAVOURITE SELLERS

Check product reviews, see seller ratings and talk to sellers directly!

SECURE PAYMENT

Pay securely through multiple payment options available.

RedMart™ at Lazada™

RedMart™, Singapore’s leading online supermarket shopping app, has found a new home in Lazada.

This distinguished online grocery store in Singapore will make every shopper’s life easier and more convenient through its wide range of pocket-friendly products, hassle-free groceries delivery service, and jaw-dropping deals.

Be spoilt for choices when you shop at RedMart™, Singapore’s go-to online grocery store for local food. RedMart™ highlights thousands of low-cost and fresh food items such as meat and seafood, dairy products, baked goods and snacks, beers and wines, fruits and vegetables, herbs and spices, chilled desserts, ready meals and a whole lot more!

From farm-fresh groceries to household essentials all the way to health and beauty products to baby goods and pet supplies, there’s just too many items that you can indulge yourself into.

Enjoy quality brands from the likes of Tiger, Magnum, Milo, Comfort, Yakult, Heineken, Scott, Camel, Lay’s and More!

App Highlights:

★App Exclusive Notifications for Daily Offers & Deals

★Personalised Recommendations of Products, Categories & Brands

★Full-scale Search Filters by Category, Brand, Price, Rating, Color and More

★Customer Ratings & Reviews

★Q&A for Direct Customer – Seller Interaction

★Order Tracking

★Log-in via Facebook

★Sharing via Facebook, Twitter and more

★★★Most Trusted Online Shopping Destination in Southeast Asia!★★★

Countries supported:

Indonesia, Malaysia, Philippines, Singapore, Thailand, and Vietnam

————————————————

*DISCLAIMER*

Recently, we’ve been notified of several cases where our app is promoted fraudulently by some third-party advertisers, usually in the form of site redirection, fake vouchers and games. These types of ads are being promoted without our consent and we strictly condemn this type of behaviour.

Lazada & trade nin yepyeni tasarımına hoş geldiniz; Singapur mobil uygulaması! Lazada & trade de 140 milyondan fazla alışverişçiye katılın; Mobil cihazlarda en iyi alışveriş deneyimi için. Lazada nın ve ticaretin en iyisini keşfetmek için hemen indirin; Her gün:

9.9 Büyük Keşif Satışı – EN İYİ FİYATLARDA EN İYİ FIRSATLAR

En iyi fiyatlarla pazarlık mı arıyorsunuz? 9/9 Alışveriş Satışı, tüm kategorilerdeki çeşitli eşyalara karşı konulmaz teklifleri, indirimleri, kuponları ve teklifleri vurgular. Oyun oynayın, kuponları toplayın ve en iyi alışveriş deneyimini elde etmek için sınırlı süreli fırsatlardan yararlanın!

Bu 9/9 Satış ta her bir tarafınız için sayısız üründe% 90 a varan indirim. En iyi marka ve satıcılardan 999 $ değerinde flash satışının ve 999 $ değerinde kuponun tadını çıkarın. Flexi combo anlaşmaları ve grup satın almalarımızla müşteriler, büyük tasarrufların ve mükemmel değerin tadını çıkarır. Şimdi sayısız fırsatlarımızı keşfedin!

GÜNLÜK FLAŞ SATIŞ & VOUCHERS

Her gün güncellenen kaçırılmayacak fiyatlarla özel tekliflere özel tekliflerle daha fazla tasarruf edin

YENİ KULLANICI YARARLARI

★ İlk 2 Siparişleriniz için $ 5 İndirim

★ kuponları ile 5 $ Fırsatlar alın

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ÖNERİLER>

İlgi alanınıza ve yaşam tarzınıza göre şekillendirilmiş kişiselleştirilmiş ürünler, kategoriler ve resmi markalar ile rahatça alışverişin tadını çıkarın

RESMİ MAĞAZALAR HEDEFİ

Adidas, Samsung, Nike, United Amour, Tag Heuer, Laneige, Converse, Herschel, SK Mücevherat, G Shock, Lego ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın önde gelen markalarının çeşitlerini parmaklarınızın ucunda satın alın!

KATEGORİLER

Pazar seçimi, dijital ürünler, elektronik, TV, moda, spor, oyuncak, mobilya, evcil hayvan maması, makyaj, ayakkabı, tekerlek ve daha fazlasını içerir.

FAVORİ SATICILARINIZLA ETKİLEŞİM

Ürün incelemelerini kontrol edin, satıcı fiyatlarını görün ve doğrudan satıcılarla konuşun!

GÜVENLİ ÖDEME

Birden çok ödeme seçeneğiyle güvenli bir şekilde ödeme yapın.

RedMart & trade; Lazada da ve ticarette;

RedMart & trade ;, Singapur’un önde gelen çevrimiçi süpermarket alışveriş uygulaması, Lazada’da yeni bir ev buldu.

Singapur daki bu seçkin çevrimiçi bakkal, çok çeşitli cep dostu ürünleri, sorunsuz yiyecek dağıtım hizmeti ve çene düşme anlaşmalarıyla her alışverişçinin hayatını daha kolay ve daha rahat hale getirecek.

RedMart & trade; da alışveriş yaparken, Singapur’un yerel yemek için online markete gittiğinizde seçenekleriniz için şımartın. RedMart ve ticaret; Et ve deniz ürünleri, süt ürünleri, unlu mamuller ve atıştırmalıklar, bira ve şaraplar, meyve ve sebzeler, otlar ve baharatlar, soğuk tatlılar, hazır yemekler ve çok daha fazlası gibi binlerce düşük maliyetli ve taze gıda maddesine dikkat çekiyor!

Çiftlikten taze yiyeceklerden ev eşyalarına, sağlık ve güzellik ürünlerine, bebek eşyalarına ve evcil hayvanlara kadar, kendinizi şımartabileceğiniz çok fazla şey var.

Tiger, Magnum, Milo, Konfor, Yakult, Heineken, Scott, Deve, Lay’s ve Daha Fazlası nın kaliteli markalarının tadını çıkarın!

Uygulama Öne Çıkanlar:

Günlük Teklifler ve Fırsatlar için ★ Uygulama Özel Bildirimler

★ Ürün, Kategoriler ve Markaların Kişiselleştirilmiş Önerileri

★ Kategori, Marka, Fiyat, Puan, Renk ve Daha Fazlasıyla Tam Ölçekli Arama Filtreleri

★ Müşteri Puanları ve Yorumları

★ Doğrudan Müşteri için Soru ve Cevap – Satıcı Etkileşimi

★ Sipariş Takibi

★ Facebook üzerinden giriş yapın

★ Facebook, Twitter ve daha fazlası üzerinden paylaşma

★★★ Güneydoğu Asya da En Güvenilir Online Alışveriş Hedefi! ★★★

Desteklenen ülkeler:

Endonezya, Malezya, Filipinler, Singapur, Tayland ve Vietnam

————————————————

* REDDİ *

Son zamanlarda, uygulamamızın, üçüncü taraf reklamverenler tarafından genellikle site yeniden yönlendirmesi, sahte kuponlar ve oyunlar biçiminde sahtekarlıkla tanıtıldığı birkaç durumdan haberdar edildik. Bu tür reklamlar bizim iznimiz olmadan tanıtılmaktadır ve bu tür davranışları kesinlikle kınıyoruz.

 

Hakkında admin

Check Also

Myntra Online Shopping App

The Best Of Fashion Is Just A Tap Away! Get the latest clothing, footwear, accessories ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: